0222 228 20 90
Koltuk Yıkama
Koltuk Yıkama

Koltuk Yıkama

 

Koltuk Yıkama hizmeti ile ister ofis, isterse ev olsun, her türlü yaşam alanında inatçı lekeler ve kirlerden kurtulmuş koltuklar elde edilebilir. Koltuğun kumaş dokusuyla rengi korunarak yapılan temizlik bilgi ve tecrübe isteyen bir sektördür. Konusunda kendisini kanıtlamış firmalar tarafında özel ve dikkatli  hizmet alınabilir. Özel temizlik malzemeleri şarttır. Halılarımız koltuk için kullanılan makineler gerekmektedir. 


Ev, iş yeri, yurt, otel ya da araba olsun koltuk temizleme firmaları içinde en iyisini bulmak bir mecburiyet haline gelmiştir. İşinin ehli olmayanlar, koltukları yıpratacağı gibi lekelerin ve kötü kokunun daha da artmasına, hatta onların kullanılamaz hale gelmesine sebebiyet verebilir. Bu da ekstra bir maliyet anlamına gelir.

 

 

 

 

Koltuğunuz derinlemesine temizlemeden önce, yüzeydeki ya da yastık aralarındaki tozlar, kırıntılar ve ufak parçalar temizlenir. Koltuğunu kumaşının cinsine göre yıkama ve temizleme işine başlanır. Temizleme işlemi Su bazlı deterjanla veya yumuşak temizleyici ile yapılır. Koltuk silme işlemi koltukların yüzeyinde bulunan kiri aşağıya doğru iterek kumaşın altındaki süngere geçirmek değildir. Temizlikte vakumlu temzileme makinaları kullanarak, temizlik yapmaktayız.

 

 

 


Deri koltuk temizliğinde öncelik her zaman deri koltuklar için üretilmiş temizleyiciler ile yapılır. Kadife kumaşlı koltukların temizliğinde en önemli kural; kumaşın çitilenmemesi ve sıkma işlemi yapılmaması gerekliliğidir. Kadife kumaşlı koltuk temizliğinde amonyaktan yararlanılır. Kumaşı amonyak karıştırılmış suyun buharına tutarak, nemlendiririz. İyice çözülen kirleri de sonraki aşamada temizleriz.

 

 

Bu site, Sitesepeti ve Solido Grup güvencesi ile hazırlanmıştır. Copyright © 2014