0222 228 20 90
Yatak Yıkama
Yatak Yıkama

Yatak Yıkama

 

Evimizde en uzun süreli kullandığımız esyalardan biridir yataklarımız. Rahat uyuyabilmek için içimizin de rahat olması gerekir. Son dönemlere kadar yıkanması mümkün olmayan yatakları silerek temizlemek hiçbir ev hanımının içini rahatlatmaz.

 

Silmenin temizlemek olmadığı, kirleri içine gömdügü gerçegi rahatsiz eder. Son teknolojik ürünleri kullanan firmamız yerinde yıkama yataklarınızı yıkayarak temizliyor. İçine gömülmüs kir ve mikroplar özel makinalarla çekilerek yatağınız kısa sürede hem temiz hem de kuru bir sekilde kullanıma hazır hale getiriliyor. Arayın sağlığınız için düzenli olarak yatak yıkama için biz arayalım.

 

 

 

 

Halı ve koltuk temizliğinin yanı sıra yatak yıkama hizmetiyle de yanınızda olan firmamız, sizin için hijyenik bir uykuyu garantiliyor. Ev ortamında, sizin gözünüz önünde yapılan yatak yıkama işlemi, periyodik olarak gerçekleştirildiğinde uyku alanınızı tüm mikroplardan arındırıyor.


Yatak yıkama hizmetimde anti-alerjik yapıya sahip özel yatak şampuanları kullanıyor ve yatağınıza derinlemesine işleyerek tüm mikro organizmaların yok olmasını sağlıyor.

 

 

Bu site, Sitesepeti ve Solido Grup güvencesi ile hazırlanmıştır. Copyright © 2014